Telefon

+420 777 552 119

E-mail

marcela.szmekova@seznam.cz

ALISSA BEAUTÉ

Alissa Beauté je italská značka profesionální pleťové a tělové dermo-kosmetiky. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Neobsahují parabeny, sulfáty, barviva, minerální oleje ani další látky zatěžující organismus a životní prostředí.Od září 2021 probíha redesign značky Alissa Beauté a s tím související změna loga a obalů. Složení produktů zůstává stejné. Věříme, že tato změna se Vám bude líbit.Zázračná síla přírodních prvků – na tu vsadil v 80. letech Giuliano Bravi, když zakládal značku Alissa Beauté. A jeho nápad se ukázal být zlatým dolem pro oblast krásy a zdraví pleti a těla. 

Každá linie této přírodní dermokosmetiky představuje recepturu unikátní pro obsažené aktivní látky vzaté z přírody (extrakty z mořských řas, exotického ovoce, blahodárných bylin a další)a nejmodernější technologické přísady. Ty vznikají na základě pečlivých výzkumů v laboratořích okolo Milána. Neustálé inovace a trendy, které Alissa Beauté udává a sleduje, ji řadí mezi top špičku kosmetického průmyslu. 
A co je tedy hlavním cílem kosmetiky? Poskytování takové profesionální péče, která pokryje požadavky žen (i mužů) s různými typy pleti a zároveň bude opravdu čistě přírodní. Toho se Alisse Beauté stále daří dosahovat. Její produkty jsou přírodní až na98%!


Nabídka Alissa Beauté:

  • profesionální produkty Alissa Beauté pro práci v salonu i domácí péči
  • kompletní kosmetický/masérský nábytek s italským designem
  • kompletní reklamní materiál pro jednotnou image salonu (uniformy, stojany, vzorky, plakáty …)
  • vysoce kvalitní zaškolení personálu v oblasti masáží, ošetření, marketingu
  • individuální konzultace pro podporu rozvoje salonu

Počátky založení značky 

Energickému a velmi přátelskému Italovi Giuliano Bravimu, zakladateli značky, byla inspirací k vzniku přírodní kosmetiky jeho teta Alissia. Ta se celý život intenzivně věnovala zahradničení a s láskou pěstovala léčivé byliny, takže se velmi dobře orientovala také v jejich účincích a předávala všechny své rady dál.

První linie, která se dostala na trh v roce 1986, byla zaměřená na lifting obličeje. Brzy však začaly přibývat další řady nesoucí oblíbenou charakteristiku přírody, bylinkářství, aktivních látek a nejnovějších účinků ze světa kosmetologie.
Bezpečí a výzkum na prvním místě

Laboratoře Alissa Beauté sledují nejnovější kosmetické výzkumy v rychle se rozvíjejícím průmyslu. Podle toho také velmi úspěšně reagují na potřeby trhu. Prioritou je pro tuto značku vyvážený, synergický koktejl aktivních látek s vysokou koncentrací obsažených v produktech, jehož výsledkem je okamžitě znatelný efekt. Důležitá je pro značku ale také bezpečnost, proto klade velký důraz na vývoj takové kosmetiky, která nezpůsobuje žádné alergické reakce a nemá ani jiné nežádoucí účinky. A to nejen v krátkodobém horizontu, ale také postupem času užívání.    
Úzká spolupráce s českým prostředím

Italskou přírodní kosmetiku Alissa Beauté můžete na českém trhu nalézt již témeř 18 let. Úzce spolupracuje také s českými modelkami, které se staly tváří značky. Velký důraz klade na neustálé zvyšování úrovně, právě proto pořádá celou řadu vzdělávacích akcí, školení a seminářů, kterými projde okolo 1000 profesionálních kosmetiček ročně. Součástí českého zázemí značky je i team technoložek profesionálně zaškolený přímo v Itálii a úzká spolupráce s lékařkou Mudr. Lenkou Sýsovou, která používá produkty Alissa Beauté pro své klienty.